Агрохімічний аналіз ґрунту

Хіти: 426 | Рейтинг:
Ціна зі знижкою: 195.00 грн. 195.00
Ціна 390.00 грн.
Знижка 195.00 грн.
  • Виробник: Агроцентр Владам
Дистриб`ютор: Агроцентр Владам
Кількість: 

Дистриб'ютор: Агроцентр Владам +38 050 493 31 41

Багато виробників овочевих, квіткових, фруктових та інших культур величезну увагу приділяють стану грунту. Така послуга, як аналіз грунту, є невід'ємною частиною успішного врожаю. Для активного росту і розвитку рослин грунт повинен містити оптимальну кількість макро- і мікроелементів. Аналіз дозволить вірно підібрати культуру, а також застосувати конкретний комплекс дій для підвищення родючості грунту.

Хімічний аналіз грунту дозволить усунути проблеми вирощування культур

Щоб дізнатися, чи є ділянка придатною для вирощування сільськогосподарських культур, підприємства і окремі фермери проводять агрохімічний аналіз грунту. За допомогою лабораторних досліджень можна дізнатися скільки азоту, фосфору, калію, сірки та інших елементів міститься в грунті.

Крім цього, агрохімічний аналіз дозволяє визначити кислотність і засоленість ґрунту, на підставі яких і проводять меліоративні роботи.

 

Зразки для аналізу можна доставити самостійно за адресою: Фітолабораторія агроцентру "Владам", шлях на Херсон, поворот на Зелений Гай.

Або надіслати Новою Поштою за адресою: Миколаїв, Миколаївська обл., відділення Нової Пошти №2, отримувач - ТОВ "Владам-Юг", т. (050) 493 31 41

Щоб скористатися знижкою програми Е-ваучер, при пересилці Новою Поштою необхідно:

  • Відправлення зразків оформлювати за номером телефона на який отримано Е-ваучер.
  • До посилки зі зразками рослин чи ґрунту вкласти 4-х значний код Е-ваучера отриманого в SMS.
 

Важливо! Знижка Е-ваучеру діє лише на послуги аналізу, витрати на пересилку клієнт здійснює власним коштом у повному обсязі.

Залишити відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support