Визначення потреби рослин в макро- та мікроелементах на основі функціональної експрес-діагностики

Хіти: 199 | Рейтинг:
Ціна зі знижкою: 195.00 грн. 195.00
Ціна 390.00 грн.
Знижка 195.00 грн.
  • Виробник: Агроцентр Владам
Дистриб`ютор: Агроцентр Владам
Кількість: 

Дистриб'ютор: Агроцентр Владам +38 050 493 31 41

Аналіз рослини проводиться на потребу в 14 елементах живлення (N, P, KS, KCl, Ca, Mg, B, Cu, Zn, Mn, Fe, Mo, Co, I). У результаті визначаємо, якого елемента живлення потребує рослина в даний період вегетації і вносимо його, або ж, якщо елемент в надлишку, деякий час його не даємо рослині, щоб не сталося отруєння. Корекція внесення добрив за результатами аналізу в період вегетації призводить до оптимізації харчування рослини, що дозволяє підвищити якість і кількість продукції. Принцип даного методу полягає в наступному. Визначають фотохімічну активність суспензії хлоропластів, отриманої з середньої проби листя діагностованих рослин, потім в суспензію хлоропластів додають елемент живлення в певній концентрації і знову визначають фотохімічну активність суспензії. У разі підвищення фотохімічної активності суспензії хлоропластів в порівнянні з контролем (без додавання елементів) робиться висновок про нестачу даного елемента, при зниженні про надлишок, при однаковій активності - про оптимальної концентрації в живильному середовищі. Відбір проб проводиться в сонячну погоду при температурі повітря не вище + 35- +37 ° С. Проби листя відбираються в поліетиленові пакети. Термін доставки листя для аналізу повинен бути по можливості коротким - не більше 30-40 хв. Однак, при зберіганні проб в холодильнику при температурі + 5-6 ° С, він може бути збільшений до 2-3 годин. Проби беруть у 8-10 годин ранку або після 15 годин дня. Для аналізу використовують 3-4-й лист (зверху) дорослих рослин або цілком молоді рослини. У випадку, коли важко визначити 3-4-й лист відбирають молоді, незагрубівші добре освітлювані листя. У середню пробу відбирають рослини найбільш характерні для досліджуваної площі. Якщо на полі є ділянки, де рослини по вигляду різко відрізняються від інших, щоб з'ясувати причину цього явища, необхідно взяти проби окремо як з цих плям, так і з іншої частини поля. Середню пробу беруть у картоплі, буряка, томатів, капусти, кукурудзи не менше ніж з 20 рослин, по одному листу з кожного, у зернових культур і трав з 50-100 рослин, також по одному листу з рослини.

Вимірювальна лабораторія атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво атестації РН-0098/2015 від 25.09.15 до 25.09.2020

 

Зразки для аналізу можна доставити самостійно за адресою: Фітолабораторія агроцентру "Владам", шлях на Херсон, поворот на Зелений Гай.

Або надіслати Новою Поштою за адресою: Миколаїв, Миколаївська обл., відділення Нової Пошти №2, отримувач - ТОВ "Владам-Юг", т. (050) 493 31 41

Щоб скористатися знижкою програми Е-ваучер, при пересилці Новою Поштою необхідно:

  • Відправлення зразків оформлювати за номером телефона на який отримано Е-ваучер.
  • До посилки зі зразками рослин чи ґрунту вкласти 4-х значний код Е-ваучера отриманого в SMS.
 

Важливо! Знижка Е-ваучеру діє лише на послуги аналізу, витрати на пересилку клієнт здійснює власним коштом у повному обсязі.

Залишити відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support