Ентеронормін та водяний розчин Йодіс+Se (2 комплекти)

Хіти: 43 | Рейтинг:
Ціна зі знижкою: 227.50 грн. 227.50
Ціна 350.00 грн.
Кількість: 

КОМПЛЕКС ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ – ПРОБІОТИК ЕНТЕРОНОРМІН ТА ВОДЯНИЙ РОЗЧИН ЙОДІС+SE ДЛЯ БДЖІЛ.

Склад препарату Ентеронормін Препарат “Ентеронормін” ( РП № ВВ-00427-02-12 від 07.11.2017) – водорозчинний порошок, до складу якого входять живі культури корисних мікроорганізмів, роду Lactobacillus spp, Enterococcus spp та бактерій Bacillussubtilis spp., хітозан водорозчинний, а також пептон мікробіологічний – джерело вітамінів групи В та 14 незамінних амінокислот. Формуючи нормальну мікрофлору, проявляє антагоністичну активність до широкого спектру патогенних бактерій і грибів, не викликає утворення до них стійких форм патогенних мікроорганізмів, підвищує рівень неспецифічної резистентності організму, а також, посилюючи клітинний і гуморальний імунітет, стабілізує захисні сили організму.

Мікроорганізми які входять до складу препарату Ентеронормін беруть участь в процесах травлення завдяки ферментативній активності, продукують біологічно активні речовини – L-молочну та пропіонову кислоти, сприяють виробленню медіаторів, що позитивно впливає на обмінні процеси в організмі, синтезі та всмоктуванні вітамінів, знижують проникність тканинних бар’єрів для токсинів, стимулюють розвиток і продуктивність бджолиних сімей.

Водяний розчин Йодіс+Se для бджолярства – це продукт нового покоління, створений силами українських вчених, ними було розроблено унікальний метод, технологія і обладнання для насичення водних розчинів катіонами йоду високої концентрації. При цьому застосована форма йоду, яка володіє біологічною активністю. Це йод у ступені окислення I + , тобто позитивно одновалентній формі. Ця форма йоду обумовлює різноманітну біологічну активність всіх тих хімічних сполук, в яких вона присутня. Всі інші форми йоду позбавлені цих властивостей. Завдяки високій біологічній активності «Йодіс+Se» покращує імунобіологічний потенціал, сприяє підвищенню рівня метаболізму бджіл, нормалізує їх ріст, розвиток та продуктивність. проявляє протизапальну, та імуностимулюючу дію. Йод і селен підсилюють дію один одного, захищають організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів. Продукт не токсичний, не викликає подразнюючої дії, з цінними властивостями для подолання дефіциту йоду та селену. Тому всі продукти бджільництва отримуємо збагаченими йодом та селеном природнім шляхом до оптимальних норм. Активує корисні мікроорганізми препарату “Ентеронормін”, що перевірено в лабораторних умовах та на практиці.

Виробник препарату Ентеронормін:

  • ТОВ «СГП «МБС»,
  • 08715, Україна, Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, вул. Леніна, 23Б.,
  • Тел: 0 800 300 008; Факс: +38(067)-231-38-62; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Офіційний сайт виробника: http://sgpmbs.com/
Залишити відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support