⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Дякую всім, хто створив цей проект. За звичною ціною я змогла б дозволити собі лише "побалувати" розсаду. Дякую співробітникам фірми за відмінний продукт для наших рослин. Цього року зібрала незвичаний для мене врожай цибулі: великий, щільний та здоровий. Під час посадки присипувала цибулини зверху біогумусом, зовсім небагато. Більше нічого не додавала, ніякої селітри. Врожай виявився відмінний, краще ніж у сусідів на селітрі. Дякую всім за гарну можливість радіти результатам своєї праці. Успіхів Вам.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Придбали насіння вперше і були дуже задоволені якістю. Ми раніше купували білоруські, вирішили спробувати інші, і це була дуже вдала для нас покупка якісного насіння. Я вважаю, що цей сервіс корисний, так як за доступною ціною можна придбати дуже добре насіння і на цьому зєкономити. Приємно було купити насіння дешевше. Кожен фермер може заощадити більше двох тисяч гривень, це хороша знижка, дуже корисний сервіс.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

З мотоблоком спочатку були несправності, але я зв'язався з магазином і вони все виправили, тепер працює все добре, я дуже задоволений. Економічно вигідна і дуже потрібна покупка для мене, з вашою допомогою вдалося отримати товар набагато дешевше.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

У нас сімейний бізнес, працює три покоління бджолярів. Раніше ми використовували бочки б/у, але вони крихкі й після здачі меду повертали їх нам деформованими. Ми давно хотіли мати свої якісні бочки і, завдяки вашому сервісу е-ваучер змогли, нарешті, придбати їх і заощадити. Ціна нової бочки майже така ж, як і б/у, а якість набагато краще. Тепер хочемо ще придбати декілька штук. За допомогою е-ваучера ми зможемо купити спеціальні ножі та інший інвентар для пасіки. Це однозначно корисний сервіс, сприяє розвитку бджільництва на Півдні України й допомагає бджолярам більш ефективно вести свій бізнес.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Купівля даних касет значно полегшила нашу фізичну працю на полі. Ємності дуже зручні, обсяг той, що нам був потрібен, немає мороки, як було раніше зі склянками. А найголовніше, що з фінансового боку для нас вийшло дешевше, ніж купувати в магазині в селі. Обов’язково буду ще замовляти.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Корисний сервіс, дуже потрібний для виробника й різниця в ціні на товар зі знижкою дуже відчувається. Е-ваучером ми скористалися всією сім'єю, для нас знижка добре відчутна. Ми знали, що ця система крапельного зрошення дуже якісна, так як користувалися нею раніше, а потім побачили цю крапельну стрічку у вас в каталозі. У ньому завжди якісні товари за приємною ціною. Спасибі вам, робите корисну справу для нас!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Я взяв добрива для проби, коли був на вашому семінарі. Дізнався, що в каталозі на сайті UHBDP є й інші необхідні мені товари й зміг придбати ще крапельну стрічку та добрива за гарною ціною. Вважаю цей сервіс корисним як фінансово, так і інформаційно. Дуже хороша та велика знижка виходить. Порадив знайомим, які так само скористалися вашим сервісом. Надалі буду дивитися каталог, хочу ще бочки придбати та інші товари для фермерів.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Цей сервіс виявився дуже корисним для мене, та допоміг врятувати майбутні врожаї. У цьому році я вирішив скористатися послугою Е-ваучер та відправив проби грунту на аналіз. Результати аналізу мене повністю задовольнили, по стану листя на своїх рослинах я визначив, що винограду не вистачає цинку. З лабораторі, куди направляв проби грунту, прийшли такі ж результати. Тому я одразу зміг розпланувати які препарати вносити, щоб рослини отримували потрібну кількість необхідних мікроелементів.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ми і раніше купували таку плівку, вона дуже хорошої якості. Для нас важливо отримати хорошу якість матеріалів, а ще і реальну знижку. За допомогою вашого сервісу Е-ваучер це вийшло.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

У нагоді мені стає євро-тара, яку можна придбати через програму Е-ваучер. Ціна через Е-ваучер в 2 рази нижча, ніж на ринку. До того ж, це професійна упаковка. В неї можна спакувати весь майбутній врожай. Упаковка дозволяє зберегти зібраний врожай та без втрат доставити покупцеві у будь-якої кількості. Наразі роблю розрахунки, скільки саме мені потрібно яких матеріалів. Треба рушити далі, розвиватись, це наше майбутнє й тільки завдяки новому підходу можливо отримати гарний результат.

На квітень 2020 програмою скористалося понад 2000 виробників півдня України. Через програму видано:

✅ 1 227,36 км крапельної стрічки, якою сумарно вкрито 172 гектар овочів

✅ 66959 кг добрив, з них 63000 органічних добрив

✅ 802 бочки для бджолярів, на зберіганя загалом 160 400 л меду

✅ Разом понад 30 гектар засіяно якісним насінням

✅ 27 мотоблоків на 50 гекатарах замінили ручну працю на механізовану